slide-1.jpg

Szkolne Koło LOP

„Nieważne gdzie, ważne z kim” – tym razem dla Lopków było szczególnie istotne, z kim i gdzie – oczywiście, na naszej wspaniałej Przehybie. Leśnicy znają to miejsce prawie jak własną kieszeń, ale Lopki to nie tylko leśnicy, to uczniowie z różnych kierunków i w różnym wieku. Łączy ich miłość do przyrody i wola do spędzania czasu razem, w przyjaźni, bez uprzedzeń i z dala od głośnego świata. Wspaniały sposób, aby rozpocząć wakacje i podsumować miniony rok naszej działalności. Młodzież wraz z panią Agatą Smagą, panią Dominiką Pasoń-Kozik i panem Sławomirem Drzyzgą wyruszyła na szlaki Beskidu Sądeckiego.

Rok 2023 jest niezwykły ze względu na obchody 95 lat Ligi Ochrony Przyrody, dlatego uczniowie przynieśli napis na szczyt wieży widokowej  na Radziejowej, aby pokazać, że dla młodych ludzi  przyroda ma ogromną wartość.

Wspaniała atmosfera w schronisku z wieloletnią tradycją sprzyjała odpoczynkowi. Wyśmienite jedzenie – człowiek naprawdę  może się najeść – cieszyły także, aż chce się tam ciągle wracać. Wieczorne ognisko było przyprawione dużą ilością śmiechu. Nawet zatańczyliśmy „belgijkę”, ale nad tym punktem muszą jeszcze Lopki popracować. Obiecujemy, że dopracujemy szczegóły i będzie filmik z następnej wycieczki…

Wiemy już z kim, tylko nie wiemy, gdzie …..😊

Wspaniałych Wakacji życzą Wesołe Lopki

 

Galeria zdjęć >>>