Stypendia edukacyjne dla uczniów naszej szkoły

110 tysięcy złotych – to kwota stypendiów naukowych ufundowanych przez Zarząd Powiatu Nowosądeckiego dla najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki.

Stypendia naukowe z rąk starosty Marka Pławiaka, wicestarosty Antoniego Koszyka oraz członków Zarządu Franciszka Kantora i Mariana Ryby otrzymali również następujący uczniowie naszej szkoły:

Kaja Górka, Magdalena Chruślicka, Katarzyna Warzecha, Anna Olejarz, Sonia Jurecka, Paweł Kolawa, Jolanta Pogwizd, Łucja Gałysa, Klaudia Wojtas, Agata Olszowska, Iwona Babik, Karol Królewski, Katarzyna Węglarz, Marlena Stojda, Emilia Majocha, Hubert Prusak, Kamila Olszowska, Kamila Florek, Anna Tokarczyk, Wiktoria Wojtas, Joanna Fiut, Nika Lytvynczuk, Gracjan Syjud, Maciej Bysiek i Katarzyna Zwierz.

Serdecznie gratulujemy!