musz.jpg
Dzień otwarty w ZSP !!!!

We wtorek, 24 kwietnia, na Dniu Otwartym w naszej szkole gościliśmy ok. 400 gimnazjalistów z różnych pobliskich gimnazjów. Na sali gimnastycznej zorganizowanych było w sumie 10 stanowisk zawodowych oraz dodatkowo uczniowie poznawali  nowoczesne techniki informatyczne w sali multimedialnej. Uczestniczyli też w Światowym Dniu Zdrowia pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”.

Każde stanowisko reprezentowało specyfikę zawodu, który jest w ofercie edukacyjnej naszej szkoły na rok szkolny 2018/2019.

O swojej działalności i współpracy ze szkołą zapoznawały też gimnazjalistów  dwie zaproszone firmy:

„Park – M” firma lokalna – lider architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni, która współpracuje ze szkołą w ramach Szkoły Branżowej I Stopnia w zawodzie ogrodnik i na poziomie technikum również w zawodzie ogrodnik;

Firma „Kalmar” zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, która obejmie patronat w Szkole Branżowej I Stopnia w zawodach: tapicer, stolarz, krawcowa.

Podczas naszego Dnia Otwartego panowała wspaniała, przyjazna i serdeczna atmosfera. Można było zwiedzić budynek szkolny, poznać naszych uczniów, niektórych nauczycieli i uzyskać informacje o szkole oraz kierunkach kształcenia.  Potwierdzeniem niech będą zdjęcia z galerii.

Gimnazjaliści! – dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony dzień w naszej szkole.

Zapraszamy do nas na najbliższe cztery (lub trzy) lata! Z nami można osiągnąć sukces!