Konkurs Bożonarodzeniowy na stroik świąteczny

Tworzenie stroików w czasie Świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Poprzez konkurs pragniemy, aby obyczaj ten stał się narzędziem popularyzowania sztuki ludowej oraz kultywowania tradycji jako formy wyrazu artystycznego uczniów naszej szkoły.

Jury miało bardzo ciężki wybór, gdyż stroików było dużo i wszystkie były bardzo piękne oraz pomysłowo wykonane. Komisja konkursowa postanowiła przyznać  nagrody.

I miejsce        - Kacper Mach  kl. 3TM/I

II miejsce       - Wioletta Majerska, Paulina Florek, Zuzanna Sajdak, Monika Sopata  kl. 1 TŻG

III miejsce      - Faustyna Wiatr kl. 4TE/I

Wyróżnienia:

• Anna Banach kl. 3 a
  • Kamil Smoter kl. 3TI/M

Komisję konkursową stanowili nauczyciele niebędący wychowawcami oraz pracownicy administracji  i obsługi.

Wszystkim, którzy wykonali tak piękne stroiki, serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.  Laureatom w najbliższym czasie zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy przez Dyrektora Szkoły.

Organizatorzy: Urszula Dębska, Ewa Kapłon