slide-2.jpg

Technik organizacji turystyki

Poprawiono: 04 maj 2022

Absolwent znajdzie pracę w:
- firmach zajmujących się organizacją i obsługą ruchu turystycznego,
- administracji na stanowiskach związanych z organizacją i promocją turystyki danego regionu.
- firmach cateringowych, restauracjach, hotelach, własnej firmie świadczącej usługi gastronomiczne,
- obiektach bazy noclegowej (zakłady hotelarskie, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, zajazdy, gościńce, schroniska, kwatery prywatne i inne) a także obiektach współczesnej bazy ruchomej (np. promy, pociągi, samoloty),
- biurach podróży, hotelach, agroturystyce, izbach turystyki, punktach informacji turystycznej, klubach, stowarzyszeniach i innych organizacjach zajmujących się wspieraniem i rozwojem turystyki, hotelarstwa i gastronomii zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.