Nasze dziewczęta ze SREBREM

Dnia 30 maja na Stadionie lekkoatletycznym w Nawojowej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Daria Cięciwa, Barbara Pustułka, Katarzyna Owsianka, Agnieszka Kurzeja, Renata Stojda, Karolina Drożdż, Marianna Bieryt, Faustyna Wiatr, Dorota Florek, Anna Olejarz.

Mimo upałów i ogromnego zmęczenia dziewczęta walczyły do samego końca. Dały z siebie więcej niż 100%. Zmagały się z bólem, przemęczeniem, kurczami mięśni i własnymi słabościami.

Dla szkoły w klasyfikacji drużynowej uzyskały zaszczytne II miejsce.

Łącznie wygrały 6 medali.

Agnieszka Kurzeja: I MIEJSCE – skok w dal – wynik 4.40

I MIEJSCE – 100 m         - wynik 13.22

Katarzyna Owsianka: II MIEJSCE – 400 m – wynik 1.13.16

II MIEJSCE  - skok wzwyż – wynik 1.27

Barbara Pustułka: III MIEJSCE -  pchnięcie kulą -  wynik 8.18

V MIEJSCE – 400 m – wynik 1.17.94

Sztafeta 4x100 m – II MIEJSCE – wynik 59.29 – Katarzyna Owsianka, Faustyna Wiatr, Anna Olejarz, Agnieszka Kurzeja.

Jeszcze raz gratuluję  WAM wszystkim -  opiekun Ewelina Gajdosz-Śliwa. Galeria zdjęć >>>