Pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów ZSP im. ks. prof. Józefa Tischnera

W ostatnim dniu pobytu w naszej szkole uczniów klas czwartych odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród „Tischnery 2017”, przygotowana przez klasy trzecie. Była to okazja do podsumowania ich pozytywnej aktywności w ciągu czterech lat nauki. Postanowiliśmy wyróżnić nie tylko najlepszych uczniów, ale również osoby, które w inny sposób wykazały się zaangażowaniem, postawą godną naśladowania, czy też zaprezentowały swoje talenty.

Kapituła wychowawców wytypowała nominowanych w różnych kategoriach, a jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali specjalne statuetki „Tischnery 2017”.

Galę poprowadzili, debiutujący w tej roli, ale z dużą swobodą – Justyna i Sławek, a swoimi występami uświetnili – duet Kasia i Monika oraz zespół taneczny o adekwatnej nazwie Ad hoc.

Laureatami, którzy dostąpili „zaszczytu przejścia po czerwonym dywanie”, zostali:

W kategorii MISTRZ SPORTU

Monika Garwol z klasy IV TOT - wielokrotna reprezentantka szkoły.

W kategorii ALTRUISTA – SPOŁECZNIK

Joanna Bazielich z klasy IV TIŻ, która bezinteresownie podejmowała liczne prace na rzecz klasy i szkoły.

W kategorii MIŁOŚNIK SZKOŁY

Marek Surdziel z klasy IV TIŻ za 100% frekwencję.

W kategorii MIŁOŚNIK KSIĄŻEK

Wiktoria Szewczyk z klasy IV TOT, która przeczytała ponad 600 książek ze szkolnej biblioteki.

W kategorii KREATOR – ARTYSTA

Adam Pawlik z klasy IV TL za talent muzyczny i liderowanie wielu występom uświetniającym uroczystości szkolne i poza szkolne.

W kategorii NIEZAWODNY KOLEGA

Anna Oleksy z klasy IV TŻG za naturalną umiejętność okazywania pomocy i wsparcia ciepłym słowem osób potrzebujących zrozumienia i rady.

W kategorii GENIUSZ EDUKACJI

Wiktoria Szewczyk z klasy IV TOT za uzyskanie najwyższej średniej ocen wśród wszystkich absolwentów.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele maturzystów złożyli podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji, a wszyscy otrzymali słodkie upominki własnoręcznie przygotowane przez klasę III TŻG.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas odbierania świadectw dojrzałości!

J. Piechowicz