14.jpg
01
Gru
Przedsiębiorczości można się nauczyć
Posted by Super User

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły (Technikum żywienia i usług gastronomicznych, Technikum organizacji turystycznej i Technikum mechaniczne) – brali  udział w wykładzie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkanie zostało zorganizowane przez Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu 16.11.2016r. jako „Dzień Przedsiębiorczości” dla szkół ponadgimnazjalnych.

Pierwszoklasiści wysłuchali interesującego wykładu pt. „Cała prawda o tym, co ZUS robi z naszymi pieniędzmi” pani mgr Anny Mieczkowskiej, która w bardzo ciekawy i przystępny sposób (z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej) wprowadziła wszystkich w historię i funkcjonowanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Chętnie odpowiadała na pytania uczniów.

.