krak.jpg
01
Gru
Kreatywna III TOT i spektakularne zwycięstwo projektu „Questing Stary Sącz!
Posted by Super User

W dniu 17 maja w PWSZ w Nowym Sączu odbyła się gala VI edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”, na której ogłoszono wyniki konkursu „Kreatywność –Innowacje – Nowe technologie – Drogą do sukcesu.”

Projekt „Questing -Stary Sącz” zgłoszony przez uczennice naszej szkoły z klasy III TOT – Magdalenę Chruślicką, Annę Olejarz, Katarzynę Warzechę  pod opieką merytoryczną nauczyciela Krystyny Hotloś – został  doceniony przez Jury i zdobył aż trzy nagrody: I miejsce w konkursie, nagrodę – „Szczególnie wyróżniona praca” oraz Nagrodę Publiczności.

Wielkie gratulacje dla zespołu i opiekuna!

Wszystkich zapraszamy do przejścia Questu – jego ulotka dostępna jest w punkcie Informacji Turystycznej w Starym Sączu (do wyboru w 4 językach) lub do pobrania ze strony  http://www.wstarymsaczu.pl/atrakcje/questing-stary-sacz/.

Galeria zdjęć >>>