krak.jpg
I miejsce naszej uczennicy Wiktorii Szewczyk !!!

25 kwietnia 2015 r. w ramach 15 Dni Tischnerowskich w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie odbyło się rozdanie nagród przyznanych w konkursach inspirowanych twórczością księdza profesora Józefa Tischnera. Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Szewczyk  z klasy 2TOT napisała  pracę, która  zdobyła I miejsce w konkursie literackim „ROZWIŃ MYŚL” DLA UCZNIÓW  SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  realizowanego w ramach projektu  „Czytam, więc jestem! Czytamy polskich filozofów – Józef Tischner” Honorowy patronat nad konkursem objęła Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pani  prof.  Małgorzata Omilanowska.
W ramach spotkania odbyły się także warsztaty filozoficzne oraz występy artystyczne. Organizatorami spotkania było Stowarzyszenie "Drogami Tischnera".
Opiekun – Urszula Dębska (bibliotekarz)
Galeria zdjęć>>>