„Mam talent” w ZSP

Dnia 23 lutego w naszej szkole odbyła się szkolna edycja "Mam talent", której organizatorkami były: Justyna Babik, Dorota Florek, Justyna Hejmej z kl. III TE oraz Iwona Babik z kl. II TŻG. W konkursie wzięli udział uczniowie, którzy zaprezentowali swoje talenty. W jury zasiadły 3 osoby: dyrektor Grzegorz Skalski, ks. Janusz Stachoń i Justyna Białka. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem umiejętności naszych kolegów i koleżanek. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom w różnych dziedzinach. Ostatecznie I miejsce zajął Konrad Szymanek z klasy II TL, a na II miejscu ex aequo uplasowali się: klasa IV TOT oraz zespół w składzie: Jolanta Pogwizd, Aleksandra Kozik i Karolina Tokarczyk z kl. II TŻG.

Po konkursie odbyła się krótka zabawa na zakończenie karnawału.

Justyna Babik

Zobacz>>>