Festiwal Zawodów w Małopolsce - jak co roku z leśnikami

W dniach 21 - 23 marca odbyły się po raz siódmy targi edukacyjne „Festiwal Zawodów w Małopolsce” w hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Jest to wydarzenie prowadzone w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych, którzy mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną przed wyborem szkoły średniej.

Nasza szkoła już po raz piąty uczestniczyła w targach, które w tym roku były szczególne ze względu na pomoc w przygotowaniu stoiska i uczestniczeniu w nich Nadleśnictw: Niepołomice i Dąbrowa Tarnowska. Jak zawsze nasze stoisko budziło wielkie zainteresowanie i ciekawość młodzieży, ponieważ zawód technik leśnik w Małopolsce ma w swej ofercie tylko Stary Sącz. Uczniowie mogli dowiedzieć się, na czym polega praca leśnika.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwom za okazaną pomoc i miłą atmosferę. Podziękowania kierujemy również do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictw Piwniczna i Stary Sącz za udostępnione materiały i stałą współpracę.