tatry2.jpg
01
Gru
W poszukiwaniu miejsc pracy...
Posted by Super User

W piątek, 6 kwietnia, kl. I TŻG uczestniczyła wraz z nauczycielami Dorotą Kulig - Marcisz i Małgorzatą Ziębą w wycieczce zawodowej do Rozlewni wód w Tyliczu, która stała się własnością spółki Coca‑Cola HBC Polska.

Zakład produkuje naturalną wodę mineralną Kropla Beskidu z ujęcia Kropla Minerałów. Woda czerpana jest z kilkunastu studni o głębokości 120 metrów, zlokalizowanych na obszarze około 40 km² w promieniu ok. 8 km wokół zakładu. Choć proces produkcyjny w porównaniu do produkcji napojów gazowanych wydaje się być mniej skomplikowany, to rozlew wody o najwyższych parametrach jakościowych wymaga dużej staranności oraz fachowości. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obserwowali przebieg produkcji, rozdmuchiwanie butelek typu PET, pomiary ciśnienia, kapslowanie, etykietowanie i pakowanie wód. Następnie zapoznali się z układem funkcjonalnym czterogwiazdkowego Hotelu Mercure Krynica Zdrój Resort&Spa usytuowanego naprzeciw Góry Parkowej i Parku Zdrojowego w Krynicy - Zdroju. Hotel ma do dyspozycji gości 100 komfortowych pokojów, w pełni wyposażone sale konferencyjne, restauracje oraz winiarnie. Hotel w górskim uzdrowisku ma profil biznesowo-turystyczno-rekreacyjny. Jego goście mogą relaksować się w luksusowym centrum medical Spa oferującym unikalne zabiegi.

Galeria zdjęć >>>