I Powiatowy Przegląd Szkół Gastronomicznych

Dn 8.12.2015 w ZSP w Nawojowej odbył się I Powiatowy Przegląd Szkół Gastronomicznych . Przegląd odbywał się w kategorii kucharz w której naszą szkołę reprezentował uczeń kl IITŹG- Daniel Podgórni, przygotowujący potrawę świąteczną- pstrąg łososiowy na śnieżnej  pierzynce z serka. Ucznia przygotowała p mgr Beata Łęczycka.W kategorii stołow udział brała uczennica klasy I TZG -Karina Tokarczyk, którą przygotowała mgr Małgorzata Zięba. Stół nosił nazwę kryształowo- lodowa kraina.Celem tego przeglądu było doskonalenie u uczniów umiejętności oraz rozbudzanie inicjatywy , pomysłowości,poprzez prezentacje potraw i stołów świątecznych, z wykorzystaniem różnych produktów tradycyjnych.  Dyrektorzy szkół , opiekunowie oraz uczestnicy przeglądu uhonorowani zostali dyplomami oraz świątecznym upominkiem wykonanym przez uczniów ZSP w Nawojowej.
Galeria zdjęć>>