tatry2.jpg
01
Gru
(Wy)skoki informatyków
Posted by Super User

25 października klasa II technikum informatycznego wraz z wychowawczynią Eweliną Pogwizd wybrała się do Parku Trampolin Jamp Mania w Nowym Sączu. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie zainteresowania sportem.

Ubrani w stroje sportowe weszliśmy do głównej hali. Przed naszymi oczami była ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Wyposażeni w specjalne skarpety w smerfowym kolorze odbyliśmy z instruktorką profesjonalną rozgrzewkę i próbowaliśmy naśladować prezentowane przez nią kolejne ćwiczenia. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, rzuty do kosza po odbiciu z trampoliny, a także walki na równoważni.

Chociaż na drugi dzień mieliśmy zakwasy, to wycieczkę uważamy za udaną i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się tam wybierzemy

Galeria zdjęć >>>