slide-4.jpg
01
Gru
Operacja komputer czyli klasa I na zajęciach
Posted by Super User

Na zajęciach z diagnostyki i naprawy komputerów uczniowie poznają architekturę nowoczesnych komputerów PC, nabywają umiejętności w lokalizowaniu i usuwaniu usterek, konfliktów sprzętowych, poznają zasady dokonywania modernizacji sprzętu oraz nabywają umiejętności w posługiwaniu się specjalistycznymi narzędziami diagnostycznymi.

Po kilku tygodniach wkuwania informacji na temat płyt głównych, pamięci RAM, procesorów, zasilaczy i innych podzespołów przyszedł czas na klasę pierwszą technikum informatycznego, która wreszcie mogła przełożyć wiedzę na praktykę.

Uczniowie otrzymali od prowadzących zajęcia poszczególne elementy komputera, które instalowali na płycie głównej,  następnie sprawdzali parametry i charakteryzowali podzespoły i złącza na płycie. Wszyscy świetnie się spisali przy montażu,  mając przy tym dużo frajdy.

Galeria zdjęć >>>