tatry2.jpg
01
Gru
Nowe pracownie dla informatyków przy ul. Krakowskiej
Posted by Super User

Na czas remontu budynku przy ul. Krakowskiej wszyscy uczniowie, w tym także i my – uczniowie technikum informatycznego, zostaliśmy przeniesieni do pracowni przy ul. Daszyńskiego. Chociaż jest to piękny budynek ze świetnie wyposażonymi pracowniami komputerowymi, to tęskniliśmy za niepowtarzalnym klimatem i naszymi pracowniami przy ul. Krakowskiej.

Po dwóch miesiącach intensywnych prac remontowych wreszcie mogliśmy powrócić na „stare śmieci”. A właściwie wcale nie na „stare”, bo po totalnym liftingu 😍.

Sale zostały odnowione (świeżo wymalowane ściany, nowe okna, nowa instalacja grzewcza i co dla nas najważniejsze - do budynku podłączono szybki Internet światłowodowy). Pozostało tylko „podrasować” naszą istniejącą sieć, co ochoczo wykonywaliśmy na zajęciach praktycznych pod kierunkiem nauczycieli informatyki. Rozbudowaliśmy również nasze komputery i doprowadziliśmy ten super szybki Internet do pozostałych klasopracowni.

Powrót na ul. Krakowską na nowo zmobilizował nas do pracy, zwłaszcza przed zbliżającymi się egzaminami zawodowymi.  Teraz czekamy z niecierpliwością na przyszłych adeptów informatyki, którzy rozpoczną od września naukę w pierwszej klasie. Zapraszamy!

Galeria zdjęć >>>