Nowe trendy w aranżacji stołów bożonarodzeniowych

Dnia 7 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Prof. J. Tischnera w  Starym Sączu odbył się szkolny konkurs „Nowe trendy w aranżacji stołów bożonarodzeniowych”.
Pomysłów na dekoracje nie brakowało. Uczniowie wykazali się kreatywnością i wykorzystali różne dodatki by upiększyć swoje stoły. Jeśli chodzi o kolorystykę to dominowała tradycyjna czerwień, biel, złoto, a nawet srebro.

Galeria zdjęć>>>
W konkursie wystartowało 5 drużyn trzyosobowych z kl. I TŻG, II TŻG,
 III TIŻ, III TŻG i IV TŻG. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Beata Łęczycka. Ocenie podlegał dobór bielizny oraz zastawy stołowej zgodnej z kartą menu, a także jej estetyczne wykonanie. Liczyła się też pomysłowość i oryginalność dekoracji oraz w dużym stopniu  wkład własnej pracy w wykonanie elementów dekoracyjnych.
Pracę  uczniów oceniali: pani wicedyrektor Angelika Duda, pan wicedyrektor Michał Bulzak oraz pani Beata Łęczycka.
  I miejsce zdobyła klasa III TIŻ w składzie: Jolanta Gałęziowska, Karolina Polakiewicz, Michał Janczak.
II miejsce zdobyła klasa I TŻG w składzie: Kinga Adamczyk, Monika Turek, Karina Tokarczyk.
III miejsce zdobyła klasa II TŻG w składzie: Joanna Hnatyszak, Monika Korona, Katarzyna Marczyk.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy,  a zwycięzcy konkursu także  nagrody rzeczowe w postaci książek kulinarnych.
Mam nadzieję, że konkurs ten stanie się inspiracją w przygotowaniu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.