Olimpijczycy na start

Dn 26. 10 .2015r nauczyciele przedmiotów gastronomicznych mgr Małgorzata Zięba i mgr Wioletta Kosakowska, przeprowadziły wśród uczniów klas o profilu żywieniowym eliminacje szkolne część teoretyczną do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych .

Galeria zdjęć>>>
Najlepszymi w tej kategorii okazali się uczniowie klasy 2 TŻiUG: Stafiński Karol i Słowik Angelina,oraz uczniowie klasy 4 TŻiUG : Duda Faustyna, Maślanka Paulina, Bochenek Mariusz
Dn 27.10.2015r w pracowni żywienia przy ul Krakowskiej  pani M Zięba i W Kosakowska przygotowały stanowiska pracy wyposażone w niezbędny sprzęt, oraz surowce konieczne do  części praktycznej  w której wyżej wymienieni uczniowie musieli wykazać się nie lada umiejętnościami związanymi obsługą konsumenta, wykonaniem potrawy, oraz wykonaniem ozdób z warzyw i owoców tworząc z nich piękne kompozycje.
Jury w składzie:
mgr Małgorzata Zięba
mgr Wioletta Kosakowska
mgr Beata Łęczycka
 Przyznało  następujące miejsca:
 Miejsce IV – Katarzyna  Marczyk – uczennica kl 2TZiUG
Miejsce III – Paulina Maślanka – uczennica kl 4 TZi UG
Miejsce II – Mariusz Bochenek – uczeń kl 4 TZiUG, oraz Karol Stafiński – uczeń kl 2 TZiUG
Miejsce I –i jednocześnie udział w XL Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zdobyła
Faustyna Duda – uczennica kl 4 TZ iUG
Efekty pracy uczniów podziwiała Pani Dyrektor Angelika Duda, oraz Pan Dyrektor Grzegorz Skalski
 UCZNIOM GRATULUJEMY  FACHOWOŚCI, POMYSŁOWOŚCI I RZETELNOŚCI :)