musz.jpg
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.”

W życiu każdego człowieka pojawiają się nowi ludzie, ale czasami niektórzy z niego odchodzą na zawsze.

16 października 2015 r. żegnamy niezwykłego człowieka, nauczyciela, wychowawcę, przyjaciela, kolegę - mgr Bogdana Zajdla.

Uśmiechnięty, życzliwy, tryskający humorem pasjonat komputerów i turystyki nie pozostawiał nikogo obojętnym. Wyrozumiały dla uczniowskich słabości zjednywał ich młode serca, pociągał swoim przykładem do pokonywania trudności i podążania wzwyż.

„Kiedy odchodzi przyjaciel, coś we mnie umiera” – pisał Gore Vidal – tak trudno pogodzić się z nieobecnością człowieka, z którym dzieliło się zawodowe obowiązki, ale przede wszystkim przeżywało dobre i smutne chwile, wspaniałe i zwyczajne dni.... Optymistycznie nastawiony do życia, zawsze mówiący dobrze o innych, mający czas dla przyjaciół i bliskich, uczciwy i szczery.... – takim Go na zawsze zapamiętamy.

Uczniowie i nauczyciele

Autor filmu: Marcin Łoboz