II miejsce w konkursie

We wrześniu 2015 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof. J. Tischnera w Starym Sączu brał udział w konkursie z okazji 35 - lecia powstania NSZZ "Solidarność". Konkurs zorganizowała Międzyzakładowa Komisja NSZZ "S" Pracowników Oświaty i Wychowania w Nowym Sączu a polegał na wykonaniu szkolnej ekspozycji historyczno - artystycznej związanej tematycznie z powstaniem i działalnością Związku Zawodowego "Solidarność".

Galeria zdjęć>>>
W dniu 01.10.2015 roku w Sali Obrad w nowosądeckim Ratuszu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu zajął II Miejsce. Koordynatorem w Szkole była pani mgr Dominika Janczura - Leszko a spośród uczniów najlepiej zaprezentowali się : Paulina Maślanka klasa IV TŻG, Kamila Nowak klasa IV TOT oraz Faustyna Wiatr klasa II TE. SERDECZNIE GRATULUJEMY!