Warsztaty dla uczniów Szkół Tischnerowskich

W dniu 09.06.2015r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu wzięli udział w warsztatach dla uczniów Szkół Tischnerowskich. Miały one miejsce w Łopusznej, w miejscach związanych z księdzem Józefem Tischnerem. Warsztaty prowadzili: Jolanta Kogut, Wojciech Bonowicz, Łukasz Tischner - ludzie pełni energii i pasji. Kierownikiem wycieczki do Łopusznej była Dominika Janczura - Leszko a opiekunem Urszula Dębska. 23 uczniów naszej szkoły aktywnie uczestniczyło w bardzo ciekawych zajęciach, które na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci i które miło będziemy wspominać.

Galeria zdjęć>>>
W dniu 12.06.2015r. Poczet Sztandarowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu wraz z opiekunem - panią mgr Dominiką Janczurą - Leszko wziął udział w uroczystościach związanych z nadaniem Gimnazjum w Łopusznej Imienia księdza profesora Józefa Tischnera. Bardzo ładna uroczystość przypieczętowała fakt, że szkoła ta dołączyła do Rodziny Szkół Tischnerowskich.