Agropromocja

W dniach 6-7 września nasza szkoła uczestniczyła w  AGROPOROMOCJI w Nawojowej- największej wystawie rolniczej w regionie. Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji rolnej, ekologii, ochrony środowiska, przetwórstwa rolno-spożywczego, ogrodnictwa, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego i budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i nawozów, pasz, dodatków paszowych, jak również dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi oraz żywności produkowanej metodami ekologicznymi.

Podczas Wystawy swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentowało blisko 400 firm z branż rolniczych i około rolniczych. Stoisko naszej szkoły związane było z promocją oferty edukacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem zawodów technik leśnik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Galeria zdjęć>>