musz.jpg
„Podziel się Kilometrem”

W czasie trwania Forum Ekonomicznego w Krynicy i PZU Festiwalu Biegowego dnia 5 września br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu z klasy 2 a ( grupa pani mgr Anny Siedlarz) oraz klasa 1 Tżg – dziewczęta ( grupa pani mgr Eweliny Gajdosz-Śliwa) wzięli udział w akcji charytatywnej w Krynicy „Podziel się Kilometrem”.  Zadaniem uczniów było przebiec na bieżni jak największą ilość kilometrów, by wspomóc potrzebujących.

PZU za każdy przebiegnięty 1 km przeznaczy 10 zł na rzecz Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków, który finansuje stypendia dla dzieci z ubogich rodzin z Małopolski. Uczniowie bardzo chętnie i z pełnym zaangażowaniem wzięli udział w tej akcji. Uczeń Mateusz Wańczyk aż trzykrotnie stawał na bieżni, aby wspomóc dzieciaki, które tego potrzebują.
Dziękujemy uczniom i gratulujemy takiej wspaniałej postawy.
Opiekunowie: mgr Anna Siedlarz i mgr Ewelina Gajdosz-Śliwa.

Galeria zdjęć>>