slide-1.jpg
TOTki w Hotelu Klimek

Dobiega końca pierwszy rok owocnej nauki dla naszych uczniów technikum organizacji turystyki. Zawód ten oferuje perspektywy zatrudnienia zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki procesowi globalizacji, który pozwolił na łatwiejsze i nieograniczone podróżowanie po świecie. Na lekcjach uczymy się planować, organizować i rozliczać różne rodzaje imprez turystycznych. Ponad wszystko stawiamy potrzeby naszych potencjalnych, przyszłych klientów. Tworzymy ulotki, foldery, katalogi z ofertami pobytu, a to wszystko, by w przyszłości nasi absolwenci mogli zaprojektować wycieczkę dla klienta opracowywując każdy pojedynczy szczegół.

 W naszych aktywnościach nie mogło zabraknąć również wycieczki zawodowej, która pokazała naszym uczniom jak zdobytą wiedzę w szkole można wykorzystać w pracy zawodowej. W tym celu 29 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Hotelu Klimek Spa w Muszynie, gdzie uczniowie poznali tajniki pracy hotelarza w poszczególnych pionach funkcjonalnych obiektu. Naszą wycieczkę połączyliśmy ze zwiedzaniem uzdrowiska Muszyna, będącego obecnie liderem w zakresie rozwoju społeczno-gospodarczego gmin uzdrowiskowych w Polsce. 

Jeśli potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem, pasjonuje Cię turystyka, a dalekie podróże to Twoje marzenie to ten zawód może być właśnie dla Ciebie. Wybierz naszą szkołę! 

 

Galeria zdjęć >>>