krak.jpg
Pomagamy braciom mniejszym

Cała  społeczność szkolna miała ostatnio okazję włączyć się w akcję na rzecz pomocy przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Łącku. Wolontariat szkolny czuwał nad przebiegiem zbiórki. Potrzebna była dobrej jakości karma, koce, niepotrzebne ręczniki, akcesoria typu smycze, obroże, miski. Jak zwykle, można było liczyć na wrażliwość i dobro uczniów oraz pracowników szkoły. Finalnie udało się zebrać 675 zł, kwotę tę przytulisko wykorzystało na zakup 40 beli słomy oraz dobrej jakości karmę.

Wszelkie  zebrane dary, zostały dostarczone na miejsce, ku uciesze merdających ogonami psiaków o smutnych oczach. Są one spragnione bliskości człowieka, zainteresowania ich losem. Przytulisko zaprasza wszystkich chętnych uczniów do pomocy. Potrzebna jest każda para rąk. Można odmienić los zwierząt, choćby wychodząc na wspólny spacer. A może ktoś szuka psiego przyjaciela na stałe i chce adoptować jednego z braci mniejszych? Warto skontaktować się z przytuliskiem pod numerem telefonu: 606 291 547.

Dobro wraca. Zawsze. Wrażliwość na krzywdę to świadectwo człowieczeństwa.