krak.jpg
Zajęcia animacyjne w szkole podstawowej

Animacje dla dzieci to szeroki wachlarz zabaw taneczno-ruchowych, podczas których dzieci mają okazję do aktywnego i twórczego działania. Nasze grudniowe zajęcia uczniów klasy IV , kształcących się w zawodzie technik organizacji turystyki zyskały duże zainteresowanie wśród dzieci Szkoły Podstawowej w Popowicach - na tyle duże, że zostaliśmy zaproszeni ponownie, tym razem na zabawę karnawałową. Uczniowie z pasją przygotowali szereg atrakcji: malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, tańce, skręcanie balonów, robienie kolorowych warkoczyków, zabawa z chustą.

Zajęciom towarzyszyły przebrania i uśmiechy. Dzieci były oczarowane. Uczniowie natomiast kształtowali swoje kompetencje zawodowe w środowisku pracy, które czeka na nich po ukończeniu szkoły.

Animator to zawód z przyszłością. Jest to osoba, która przyciąga ludzi jak magnes i potrafi umilić im czas wolny. Uczniowie naszej szkoły świetnie sprawdzają się w tej roli.