krak.jpg
Konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy rozstrzygnięty !
Poprawiono: 22 grudzień 2023

Podczas świątecznego sezonu nasza szkoła zatopiona jest w atmosferze magii, dzięki konkursowi na najładniejszy stroik świąteczny, który odbył się w minionym tygodniu. Uczniowie przygotowali niesamowite arcydzieła, wprowadzając nas w cudowny nastrój Bożego Narodzenia.

W tym roku konkurs na najładniejszy stroik świąteczny przyciągnął wielu uczestników. Kreatywność naszych uczniów zaskoczyła wszystkich, prezentując różnorodność stylów i podejść do tradycyjnych ozdób świątecznych.

Od klasycznych stroików z białymi gwiazdami po nietypowe, nowoczesne kompozycje.  Uczestnicy konkursu udowodnili, że magia świąt może przybrać wiele form. Prace były starannie wykonane, a każdy detal był dopracowany, co sprawiło, że wybór zwycięzców był prawdziwym wyzwaniem.

Jury konkursu, składające się z nauczycieli i pracowników szkoły, miało trudne zadanie wybrania najlepszych stroików spośród imponującej liczby prac. Kreatywność, oryginalność, a także umiejętność wykorzystania różnorodnych materiałów były kluczowymi kryteriami oceny.

Po długich obradach udało się wyłonić zwycięzców którymi są:

I miejsce – Kacper Kulpa kl. 2a SB

II miejsce – Oskar Skoczeń kl. 2TP,  Paulina Bieryt, Agnieszka Jaworska – kl. 2a SB, Zuzanna Górka, Martyna Kałużna – kl. 2a SB.

III miejsce – Wojciech Gołąb kl. 1TL, Artur Pękala kl. 2TL, Emilia Majewska kl. 4TGT, Patrycja Klimek kl. 2TET, Klasa 1a SB

Wyróżnienia – Daria Kołacz kl. 5TL, Olgierd Kołacz kl. 3TGT, Beata Chryczyk kl. 4TEE, Konrad Tokarczyk kl. 1TP, Jakub Krzyśko.

Specjalnym wyróżnieniem Dyrektora Szkoły został nagrodzony stroik Mateusza Biela ucznia klasy 1TI.

Szczególne podziękowanie należy się klasie 1TP, która wykonała najwięcej stroików. W najbliższym czasie uczniowie zostaną nagrodzeni słodka niespodzianką.

Nagrody oraz dyplomy zostaną rozdane po świętach. Stroiki zostały przekazane na cel charytatywny
w ramach akcji “Łączymy Pokolenia”. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony dla Wiktorii Wróbel
z Nowego Sącza cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni.

Konkurs na najładniejszy stroik świąteczny okazał się nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do zacieśnienia więzi społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne brawa za twórczość i zaangażowanie, które wprowadziły naszą szkołę w świąteczny nastrój.

Święta to czas, kiedy magia tkwi w drobnych gestach i wspólnych chwilach. Konkurs na najładniejszy stroik świąteczny w naszej szkole stanowił doskonały przykład tego, jak wspólna twórczość może sprawić, że ten wyjątkowy czas staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

 Galeria zdjęć >>>