musz.jpg
Ekologiczny Konkurs Plastyczny

Drodzy uczniowie szkół podstawowych!
Z wielką radością zapraszamy Was do udziału w Ekologicznym Konkursie Plastycznym pod hasłem "NASZE DZIAŁANIA NA RZECZ RATOWANIA ZIEMI"! 🌿🌎

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych. To świetna okazja, abyście mogli wykorzystać swoje kreatywne zdolności dla dobra naszej planety! 🌈✨

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką w formacie A4 lub A3 na temat "NASZE DZIAŁANIA NA RZECZ RATOWANIA ZIEMI".
Wyślij swoje dzieło na adres szkoły z dopiskiem "Ekologiczny konkurs plastyczny".
Nie zapomnij podpisać pracy: imię i nazwisko, nazwa szkoły, klasa oraz dane opiekuna.

NAGRODY:
Czekają na Was fantastyczne nagrody! 🎁 Odbędą się dwie kategorie wiekowe: młodsza i starsza grupa wiekowa.

TERMIN WYSYŁANIA PRAC:
Do 8 grudnia 2023 r. - Mamy jeszcze trochę czasu, więc dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie coś niezwykłego! 🚀🎨

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:
15.12.2023 r. - Opiekunowie nagrodzonych uczestników zostaną poinformowani drogą telefoniczną.

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGROD:
19.12.2023 r. - Będziecie mieli okazję odebrać swoje zasłużone nagrody w Zespole Szkół w Starym Sączu, ul. Krakowska 1.
Każda Wasza praca to krok w stronę ochrony naszej planety!
Mamy nadzieję, że konkurs spotka się z entuzjazmem wszystkich uczniów i nauczycieli. Czekamy na Wasze niezwykłe prace! 🌍✨

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM! 🌿🖌️🌟