inne3.jpg
X Festiwal Zawodów w Małopolsce
Poprawiono: 08 maj 2023

W dniach 26-27 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu kształcący się w zawodzie technik leśnik wraz z opiekunami uczestniczyli w kolejnej X jubileuszowej edycji Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Tegoroczne Targi Edukacyjne odbywały się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO w Krakowie. W wydarzeniu uczestniczyło wielu znamienitych gości, wśród nich Paweł Szczygieł, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie.

Uczniowie klas ósmych mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, a szczególnie z informacjami dotyczącymi kształcenia w zawodzie technik leśnik.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Dzięki współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwami Piwniczna, Dąbrowa Tarnowska, Stary Sącz i Limanowa zainteresowani uczniowie z klas VIII szkół podstawowych mogli uzyskać odpowiedzi na liczne pytania dotyczące pracy oraz kształcenia w zawodzie technik leśnik.

 

Organizowany od 2013 roku Festiwal, stał się ważnym miejscem spotkań uczniów podejmujących decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej, a tym samym zawodu, jaki będą w przyszłości wykonywać - mówi dyrektor szkoły Grzegorz Skalski

Galeria zdjęć >>>