Targi szkół w Chełmcu
Poprawiono: 20 kwiecień 2023

Kolejny raz nasza szkoła uczestniczyła w targach szkół ponadpodstawowych. Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu. Uczniowie klas ósmych z różnych szkół podstawowych mieli możliwość zapoznania się z różnorodną i bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły na kolejny rok szkolny. Podczas targów naszą szkołę reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk i technik leśnik pod opieką p. Anny Siedlarz oraz p. Sławomira Drzyzgi.

. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele odpowiadali na liczne pytania dotyczące szkoły i poszczególnych kierunków kształcenia zadawane przez kandydatów do podjęcia dalszej nauki w  Zespole Szkół w Starym Sączu. Mamy nadzieje że zobaczymy się WE WRZEŚNIU!