tatry2.jpg
Konkurs na stroik wielkanocny - rozstrzygnięty!
Poprawiono: 13 kwiecień 2023

Na czas Wielkanocy lubimy, by w naszych domach, miejscach pracy bądź nauki pojawiły się ozdoby świąteczne, które to sprawiają iż mniej lub bardziej daje się odczuć zbliżające się święta.Zorganizowany konkurs „Na najpiękniejszą pisankę lub stroik wielkanocny” był właśnie taką okazją wczucia się w klimat Świąt Wielkiej Nocy. Nasi szkolni artyści nie zawiedli a owocem ich pracy jest wiele pięknych stroików wśród których znalazły się koszyczki wielkanocne, palemki, stroiki i jaja wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Każda z prac była wyjątkowa i oryginalna. Wszystkie oddawały wyjątkowy klimat nadchodzących świąt. Komisja brała pod uwagę samodzielność wykonanych prac, kreatywne podejście do tematu konkursu i zgodność z wymogami zapisanymi w regulaminie. Ufamy że przygotowanie prac konkursowych wpłynęło na rozwój wyobraźni młodzieży, rozbudzenie kreatywności, aktywności i twórczych postaw uczestników, a także zmobilizowało do wspólnego, rodzinnego kultywowania tradycji świątecznych.

Choć chcielibyśmy nagrodzić wszystkich uczestników to zasady konkursu były ściśle określone i zobligowały do wyboru kilku najpiękniejszych prac.


Poniżej prezentujemy wyniki prac komisji konkursowej:

I miejsce         - Michał Gumulak  kl. 4 TLg
II miejsce        -
Oskar Skoczeń kl. 1TP, Patrycja Garwol kl. 4TŻg
III miejsce       -
Beata Chryczyk kl. 3 TEE                     

Specjalne wyróżnienie Dyrektora Szkoły otrzymała Martyna Kałużny uczennica klasy 1a SB.

Wszystkim, którzy wykonali tak piękne stroiki i pisanki serdecznie dziękujemy, gratulujemy  kreatywności i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Laureatom w najbliższym czasie zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy.

Galeria zdjęć >>>