slide-4.jpg
Animacja czasu wolnego dla przedszkolaków
Poprawiono: 27 marzec 2023

W ramach przedmiotu realizacja imprez i usług turystycznych uczniowie kształcący się w zawodzie technik organizacji turystyki wraz z nauczycielem p. Damianem Borkowskim zrealizowali zajęcia z animacji czasu wolnego dla przedszkolaków. Młodzież podczas takich zajęć ma okazję sprawdzić swoje umiejętności pracując z prawdziwym, bardzo wdzięcznym aczkolwiek niezwykle wymagającym i szczerym klientem jakim jest dziecko w wieku przedszkolnym.

Uczniowie kolejny raz sprawdzili się w tej roli znakomicie. Kolorowymi strojami, uśmiechem i dobrze dobranymi atrakcjami (malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, tory przeszkód, łucznictwo, tańce, gry i zabawy animacyjne) uczniowie oczarowali przedszkolaków.

Dla uczniów spotkanie było okazją  do  przekonania się czy predyspozycje, które posiadają pomogą im w przyszłości, w sposób profesjonalny prowadzić zajęcia jako animator. Ponadto zajęcia tego typu rozwijają pasję, tak potrzebną w tym zawodzie oraz kształtują kompetencje zawodowe w realnym środowisku pracy mówi Grzegorz Skalski dyrektor szkoły.

 Galeria zdjęć >>>