Dwa medale znów nasze
Poprawiono: 06 marzec 2023

W Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w narciarstwie alpejskim w Tyliczu nasi uczniowie: Paweł Bieryt oraz Grzegorz Węglarczyk wywalczyli II i III miejsce, Łukasz Bołoz uplasował się na miejscu VII. Cała trójka awansowała do mistrzostw wojewódzkich w Kluszkowcach.

Nasza szkoła miała liczną reprezentację także spośród najmłodszych klas: Habel Dominika, Bednarz Jadwiga, Skoczeń Oskar, Piątkiewicz Jakub, Grząbel-Mikulski Miłosz z pierwszych oraz uczeń klasy  drugiej Zembura Janusz.

Pogoda dopisała, było pięknie i słonecznie, a stok został przygotowany na najwyższym poziomie. Nasi uczniowie pod opieką pani Eweliny Gajdosz-Śliwy pokazali swoje umiejętności. Walka była zaciekła, liczyły się setne sekundy.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!