Warsztaty dla ósmoklasistów
Poprawiono: 11 kwiecień 2022

Dnia 4 kwietnia odwiedziła nas młodzież klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starym Sączu, dla której pani Beata Łęczycka wraz z uczniami klasy II TŻ przygotowała warsztaty kulinarne. Jednym z celów było przedstawienie kierunków, jakie w ofercie ma na przyszły rok szkolny nasza szkoła, oraz zaprezentowanie kierunku żywieniowego.

Przybyłą młodzież i opiekuna powitały pani wicedyrektor Urszula Sadowska i prowadząca warsztaty. W trakcie zajęć uczestnicy wykonywali dekoracje wielkanocne z lukru na przygotowanych wcześniej pierniczkach, które młodzież zabrała ze sobą. Podczas pracy byli bardzo skupieni i zaangażowani, a ich kreatywność i pomysłowość  była ogromna.

Klasa II przygotowała też pyszny poczęstunek dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.