7.jpg
Tenisowe zmagania– Mistrzostwa Szkoły
Poprawiono: 05 kwiecień 2022

W dniu 31.03. w naszej sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze indywidualnej. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor pan Grzegorz Skalski, który przywitał wszystkich uczestników, życzył sportowcom wspaniałej zabawy i dobrych wyników sportowych. W swoim wystąpieniu pan dyrektor wspomniał również, że od pięciu lat w Zespole Szkół odbywa się cyklicznie Memoriał im. Bogdana Zajdla w tenisie stołowym.

Jest to memoriał poświęcony tragicznie zmarłemu nauczycielowi naszej szkoły, który czynnie uprawiał ten sport i był jego gorącym propagatorem.

Do zawodów zgłosiło się 24 chłopców, którzy rozgrywali turniej systemem do dwóch przegranych. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym, wiele pojedynków było bardzo wyrównanych. Zwycięzca może być tylko jeden, został nim Dominik Baran z kl. III Zag. Na drugim miejscu uplasował się uczeń klasy I TI Filip Kołodziej, trzecie miejsce zdobył Bartłomiej Krawczyk z kl. II Za. Cała trójka otrzymała pamiątkowe medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Mistrzostwa nie mogłyby się odbyć, gdyby nie pomoc uczniów naszej szkoły, którzy pełnili funkcję sędziów podczas zawodów. Bardzo serdecznie dziękujemy: Julii Ryś, Julii Papież, Aleksandrze Pietrzak, Karolinie Gromali, Szymonowi Jaworowi oraz Jarosławowi Pustułce. Zawody z ramienia szkoły przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Anna Siedlarz oraz Ryszard Gądek.

 

 Galeria zdjęć >>>