Sukcesy narciarskie
Poprawiono: 16 marzec 2022

Nasi uczniowie Grzegorz Węglarczyk, Wojciech Joniak, Paweł Bieryt i Iwona Cięciel po raz kolejny z sukcesami rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w Centrum Narciarskim MASTER-SKI w Tyliczu.  Zajmując odpowiednio w swoich kategoriach III, IV, V, i VI miejsce uzyskali awans na zawody szczebla wojewódzkiego.

Szkołę reprezentowali także Przemysław Wyrostek oraz nasza nadzieja na przyszłość uczeń z klasy I Łukasz Bołoz.

Mimo ograniczeń, z którymi  od roku 2020 zmagają się szkoły i uczniowie w związku z pandemią Covid-19, sport wśród młodych odgrywa bardzo ważną rolę. Uczniowie chcą ze sobą rywalizować, sprawdzać swoje umiejętności sportowe, a przede wszystkim dobrze się bawić. Sport jest dla nich lekarstwem na dzisiejsze bolączki, dlatego wspieramy i dopingujemy uczniów, dla których sport jest  pasją  i chcą się nią dzielić reprezentując naszą szkołę w zawodach sportowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!