Ekonomiści z Zespołu Szkół z certyfikatami „Pracownik ds. Rachunkowości i Księgowości”
Poprawiono: 03 marzec 2022

Uczniowie ekonomicznych klas trzecich, którzy uczestniczyli w kursie i zdali egzamin,  otrzymali Certyfikaty „Pracownik ds. Rachunkowości i Księgowości”

Kurs był realizowany w ramach projektu „Rozwijanie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim”.

Egzamin uczniowie zdawali w Laboratorium Edukacyjnym ECDL, które znajduje się w jednej z sal naszej szkoły.

Certyfikat ICVC poświadcza ekspercki poziom wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych certyfikowanej osoby odpowiadający wysokiej normie jakościowej systemu ICVC. Gwarantuje pełną i weryfikowalną bezstronność procesu kwalifikacji, jak również jego trafność i rzetelność.

Certyfikat potwierdzający uzyskanie kwalifikacji jest rozpoznawalny i uznawalny w danej branży/sektorze, a zatem spełnia kryteria wymagane do uznania dokumentu potwierdzającego nabycia kwalifikacji na potrzeby mierzenia wskaźników monitorowania EFS.

UCZNIOM GRATULUJEMY!!!