krak.jpg
Cieszmy się z małych WIELKICH rzeczy: IV miejsce „na powiatach” to też sukces
Poprawiono: 28 grudzień 2021

Z nowym zespołem dziewcząt reprezentujących naszą szkołę w Powiatowych zawodach w piłce halowej mamy zaszczytne IV miejsce. W grupie zawodniczki zmierzyły się z zespołami:

- LO Stary Sącz  -  ZS Stary Sącz   0 : 0
- ZS Łącko  -   ZS Stary Sącz   1 : 1
- ZSP Krynica-Zdrój   -   ZS Stary Sącz   0 : 4

Z grupy nasze dziewczęta wyszły z miejsca pierwszego. Pozostało im rozegrać mecz z  LO Grybów i ZSZ Grybów. Niestety, grybowianki okazały się znacznie lepsze. Chyląc czoła przed przeciwniczkami, starosądeczanki musiały  pogodzić się z przegraną.

Nasza żeńska drużyna  ma potencjał, możliwości, odwagę i wielkie pragnienia – a to najważniejsze. Szkoda, że w przyszłym roku skład się zmieni, gdyż aż cztery uczennice kończą edukację w naszej szkole. Na podziw i uznanie zasługuje bramkarka – Kinga Długosz, która obroniła dwa rzuty karne.

Zawodniczki wystąpiły w składzie: Kinga Długosz, Mariola Maciuszek, Weronika Bołoz, Weronika Baran, Janikowska Aleksandra, Pustułka Kinga, Grucela Jolanta, Brzęczek Aleksandra.

Gratuluję i podziwiam.

Opiekun: Ewelina Gajdosz-Śliwa