slide-2.jpg
Lubimy gościć w Hotelu Klimek
Poprawiono: 01 październik 2021

Kolejne klasy: 1TŻG/TOT (23.09.), 2TŻG/TOT (22.09.), 3TŻGg (21.09.) miały możliwość gościć w Hotelu Klimek i zapoznać się z układem funkcjonalnym obiektu. Wycieczki zawodowe organizowała Dorota Kulig-Marcisz, która wraz z opiekunami klas: Dominiką Janczurą-Leszko, Beatą Łęczycką i Krystyną Hotloś zabrały młodzież w świat wypoczynku z luksusem. Dzięki życzliwości i gościnności gospodarzy – państwa Janiny i Stanisława Klimków oraz pracowników hotelu nasi uczniowie nie tylko zwiedzili obiekt, ale także zarezerwowali sobie terminy planowanych praktyk.

Po praktycznych zajęciach młodzież zapoznała się z infrastrukturą gminy Muszyna. Gościliśmy w Ratuszu, który swoją architekturą nawiązuje do obiektów na terenie Galicji, zwiedziliśmy Ogrody biblijne, Ogrody sensoryczne, Ogrody magiczne. Degustowaliśmy także wody leczniczej Antoni, oraz smakowaliśmy lokalnych ciast i deserów.

Miłośnicy zwierząt nad stawami w ogrodach podziwiali alpaki, karmili rybki, kaczki oraz łabędzie. Zabawnie czasami wrócić do lat dzieciństwa 😉

W innych częściach ogrodów znajdują się woliery z ptakami pochodzącymi z różnych stron świata. Podziwialiśmy egzotyczne gatunki: kukaburę chichotliwą, pawia białego, czarnoskrzydłego, indyjskiego, żurawia mandżurskiego, świstuna chilijskiego, kaczki karolinkę i mandarynkę, mandarynkę białą, bażanta złocistego, srebrzystego, diamentowego, amazonkę niebieskoczelną, aleksandrettę większą, chińską, gęś tybetańską, łabędzia czarnego. Świat ptaków jest naprawdę niezwykły.

Polecamy wszystkim, super wycieczka .

 Galeria zdjęć >>>