14.jpg
Komfort wypoczynku w hotelowej ofercie
Poprawiono: 01 październik 2021

W dniach 14 i 16 września klasy gastronomiczne: 4TŻG i 3 TŻGp z opiekunami (Beata Tokarczyk i Ewelina Gajdosz-Śliwa) uczestniczyły w wycieczce zawodowej zorganizowanej przez nauczyciela przedmiotów zawodowych gastronomicznych Dorotę Kulig-Marcisz.

Młodzież zapoznała się z układem funkcjonalnym Hotelu Klimek ★★★★ SPA położonym w Muszynie. To wyjątkowe miejsce, doskonale przystosowane do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Eleganckie wnętrza o wysokim standardzie pozwalają gościom poczuć się komfortowo, a wspaniałe górskie krajobrazy rozpościerające się za oknami zapewniają niezapomniane wrażenia. Krystalicznie czyste powietrze sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi w górach, uprawianiu sportów i aktywnej turystyce.

Goście Hotelu mogą korzystać z licznych atrakcji, które w pełni ułatwiają zagospodarować wolny czas. Wytworna Restauracja „Klimek”, wewnętrzny – największy w regionie – aquapark oraz szeroki pakiet usług SPA & Wellness to tylko niektóre z przyjemności przygotowane na czas pobytu w malowniczym Beskidzie Sądeckim. Właściciele Hotelu Klimek ★★★★ SPA, oraz pracownicy, których wyróżnia zaangażowanie i olbrzymie doświadczenie, chętnie dzielili się swoją wiedzą z młodzieżą naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Spacerując po zakątkach urokliwej Muszyny, zwiedziliśmy także przepiękne: Ogrody biblijne, Ogród zmysłów (sensoryczny), Ogród Magiczny (miłości), oraz nowo oddany Ratusz, który swoją architekturą nawiązuje do XIX-wiecznych tego typu obiektów w Galicji i współgra z otaczającymi go XX-wiecznymi kamieniczkami mieszczańskimi. W piwnicach pod Ratuszem znajdują się odtworzone więzienie i winnica.

 

 Galeria zdjęć >>>