3.jpg
01
Gru
Drodzy Absolwenci!
Posted by Ewelina Pogwizd

Dziękuję za to, że przez cztery lata mogliśmy Wam towarzyszyć w trudnej i pełnej wyzwań drodze po dojrzałość. Dziękujemy, że dokonując wyboru szkoły średniej, zaufaliście nam i daliście szansę kształtowania młodych umysłów. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii Waszego życia.

Pragnę Wam podziękować za to, że wielokrotnie mogliśmy być świadkami Waszych sukcesów naukowych i sportowych, że dawaliście nam powody do dumy i satysfakcji,a przede wszystkim budowaliście i rozpowszechnialiście dobre imię starosądeckiego Zespołu Szkół. Wielu z Was kończy szkołę, otrzymując świadectwo z wyróżnieniem – to nagroda za wysokie osiągnięcia w nauce, którą traktujcie jako piękny początek podróży w dorosłość.

Dziękuję Rodzicom, zawsze mocno zaangażowanym w codzienne życie szkoły, za to, że byliście oparciem dla swoich dzieci i dla nas - nauczycieli. Dzięki współpracy z Wami oraz zaangażowaniu grona pedagogicznego nasza szkoła mogła się zmieniać i podejmować wyzwania sprostania wymogom współczesnego świata przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji.

Drodzy Uczniowie. Od dzisiaj jesteście absolwentami naszej szkoły. Przed Wami czas poważnych decyzji i życiowych wyborów. Życzę mądrze wytyczonych celów, na miarę Waszych możliwości, ale też - nie bójcie się marzeń, to one dodają sił, motywują do działania i zachęcają do przekraczania własnych ograniczeń. W dążeniu do wymarzonego celu kierujcie się słowami Alberta Camusa, który powiedział, że: „Przyszłość będzie szczodra jedynie wtedy, kiedy wszystko ofiarujesz teraźniejszości".

 


Grzegorz Skalski

Dyrektor szkoły