Wspieramy uczniów podczas nauki zdalnej
Posted by Ewelina Pogwizd

W dniu 28 kwietnia rozpoczęła się seria spotkań on – line dla uczniów naszej szkoły, prowadzonych przez panią psycholog Joannę Cięciwę z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Starym Sączu, dotyczących samopoczucia uczniów, trudności związanych z nauką zdalną.

Jako pierwsza w zajęciach uczestniczyła klasa I Technikum Gastronomicznego. Młodzież rozmawiała ze specjalistą na temat bolączek i niedogodności związanych z obecną sytuacją, dzieliła się spostrzeżeniami, doświadczeniami z tego wyjątkowego czasu z panią psycholog, jak również z rówieśnikami z klasy. Podczas spotkania uczniowie otrzymali przekaz, że zawsze mogą liczyć na pomoc, dowiedzieli się, gdzie można jej szukać. Mamy nadzieję, że nie będą obawiali się korzystać z niej w razie potrzeby w przyszłości.

Zajęcia w kolejnych klasach już wkrótce.