Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły
Posted by Ewelina Pogwizd

Zapraszamy uczniów i rodziców na Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły, podczas którego będzie możliwość porozmawiania z nauczycielami z poszczególnych zawodów. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole.
Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły będzie się odbywał przez platformę MS Teams w dniu 28 kwietnia (środa) o godz. 15-17. Więcej informacji poniżej. Zobacz koniecznie !!!

Poniżej przesyłamy linki, pod którymi będą fachowcy z danej dziedziny (danego zawodu). Można też porozmawiać z dyrektorem szkoły pod linkiem – Zespół dla Dyrekcji, z nauczycielami przedmiotów ogólnych, aby zdobyć informacje dotyczące np. matury (link Przedmioty Ogólne) lub z zespołem nauczycieli wychowania fizycznego.

Jak wziąć udział?
Należy kliknąć na wybrany przez siebie link

Zespół dla Dyrekcji

Technikum Leśne