Kręcimy film!
Posted by Ewelina Pogwizd

Dzisiejsze zajęcia praktyczne w szkole były suuuper! Kręciliśmy film promujący zawód technika informatyka. Wcześniej taki spot filmowy przygotowała klasa 2 TIg. Możecie go obejrzeć na szkolnym Facebooku. Jako, że my jesteśmy starsi i bardziej doświadczeni, postanowiliśmy nakręcić swój.

Była to świetna zabawa, czas mijał w okamgnieniu. Naszym reżyserem był Patryk, a Miłosz pełnił funkcję operatora kamery. Pokazaliśmy wszystko, czego nauczyliśmy się przez te 3 lata: przygotowywaliśmy kable sieciowe, konfigurowaliśmy routery, naprawialiśmy komputery, pisaliśmy i programowaliśmy strony internetowe oraz zmienialiśmy konfigurację systemów operacyjnych. Nasze poczynania możecie obejrzeć poniżej, a już niedługo pokażemy Wam efekty współpracy informatyków na FB.

Klasa 3 technikum informatycznego