Drodzy Absolwenci!!!
Posted by Ewelina Pogwizd

Nikt chyba nie przypuszczał, że nie będzie nam dane pożegnać się z Wami w tradycyjny sposób na sali gimnastycznej… wymienić uściski, wypowiedzieć słowa wdzięczności, złożyć życzenia….

Dziś oficjalnie staliście się absolwentami Zespołu Szkół im. ks. prof. J. Tischnera, choć rozpoczynaliście w naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Radość z zamknięcia kolejnego etapu Waszego życia miesza się z obawami i troską o przyszłość, o Waszą maturę. Los, natura zatrzymały nas w domach, rozdzieliły z przyjaciółmi, z nauczycielami. W tej odmiennej formie pragniemy w imieniu klas trzecich i ich wychowawców, dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej złożyć Wam gratulacje z okazji ukończenia technikum i życzyć:

- mądrości serca, które podpowiada, jak dobrze żyć,

- radości z minionych chwil, które będą Wam na zawsze towarzyszyć,

- ciekawości świata i ludzi, których będziecie spotykać,

- pewności, że nie zmarnowaliście swojej młodości,

- wiary w siebie, że dacie radę pokonać wszelkie przeciwności,

- nadziei, że będzie dobrze!

Powodzenia na maturze i w życiu!!!!

Społeczność Zespołu Szkół

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać…”

Cyceron