Uczniowie z naszej szkoły najlepsi w siatkówce
Posted by Ewelina Pogwizd

11 marca 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Starym Sączu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego  w Siatkówce Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów (96 zawodników szkół średnich). Mecze rozgrywano w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Następnie dwie najlepsze drużyny w każdej grupie rywalizowały o miejsca 1 – 4. Najlepsza okazała się drużyna z naszej szkoły.

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Michał Bielak, Przemysław Bielak, Jakub Citak, Szymon Koszut, Krzysztof Kowalik, Kacper Pierzchała , Bartłomiej Ruchała, Eryk Rusin, Adam Sajdak, Łukasz Sajdak, Gracjan Syjud, Mikołaj Wójcik.

W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano najlepszego zawodnika turnieju, którym został Szymon Koszut z ZS w Starym Sączu .