Mamy awans województwo
Posted by Ewelina Pogwizd

W czwartek 27 lutego odbyły się powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim  w Centrum  Narciarskim MASTER –SKI w Tyliczu. Naszą szkołę reprezentowali: Janik Miłosz, Kamil Masiarz, Pawlik Arkadiusz, Bieryt Paweł, Joniak Wojciech, Iwona Cięciel, Paulina Czerpak, Węglarczyk Grzegorz, Czyszczoń Daniel, Pietrzak Adrian

W klasyfikacji indywidualnej uczniowie zajęli :

IV miejsce Iwona Cięciel

V miejsce Paweł Bieryt

VI miejsce Wojciech Joniak

W klasyfikacji drużynowej ZS uzyskał III miejsce.

Wszyscy uczniowie walczyli o każdą setną sekundy, aby wypaść jak najlepiej. Determinacja była ogromna. Nagrodą za osiem najlepszych czasów był awans na zawody wojewódzkie, czyli szansa na dalszą walkę. Dotychczasowy udział naszych uczniów w zawodach powiatowych w różnych dyscyplinach nie dawał awansu na zawody wojewódzkie, dlatego tym bardziej cieszymy się z osiągnięcia miłośników białego sportu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Iwona, Paweł, Wojtek mamy nadzieję, że 10 marca w Kluszkowcach też wypadniecie tak dobrze, a może i lepiej. Trzymamy kciuki.

Opiekun Ewelina Gajdosz-Śliwa