„Światłość w ciemności świeci”
Posted by Ewelina Pogwizd

13 grudnia młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyła w jasełkach przygotowanych pod kierownictwem s. M. Natany Kasprzyk. Szkolni aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem zaprezentowali tradycyjną historię narodzin Jezusa Chrystusa.

Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły były nie tylko piękne, ale także niosły mądre przesłanie! Zmuszały widza do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę jest ważne w naszym życiu?

Gra aktorska oraz brzmienie pięknych kolęd  wywarło na publiczności duże wrażenie, tworząc niepowtarzalny klimat radości i refleksji, która wypływa z tajemnicy Bożego Narodzenia. Gromkie brawa były dowodem uznania za piękne wykonanie przedstawienia.  Po części artystycznej Dyrektor szkoły Grzegorz Skalski, wicedyrektor Urszula Sadowska oraz s. Natana  podziękowali wykonawcom oraz złożyli wszystkim obecnym bożonarodzeniowe życzenia.