Debata „głos ma młodzież”

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział  w debacie „Głos ma młodzież” – programie mającym na celu m.in. popularyzację wiedzy o środowisku lokalnym, zaangażowanie młodzieży w pracę na rzecz najbliższego środowiska, spotkanie z Burmistrzem Starego Sącza.

Naszą szkołę reprezentowały: Anna Olejarz i Marcelina Aleksandrowicz, a opiekunem projektu była pani Dominika  Janczura – Leszko. Program polegał na wykonaniu konkursowej prezentacji lub filmu oraz na uczestnictwie w debacie, która odbyła się 10. czerwca w Centrum Kultury i sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.

Nasz zespół  zajął II miejsce, a film pt. „Czy Gmina Stary Sącz to okolica z klimatem” został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.

GRATULUJEMY !